Splav Dunajských ramien pri Bratislave

Len pár kilometrov od Bratislavy za Rajkou pri obci Dunakiliti sa nachádzajú prekrásne zakutia Dunajských ramien. Splav týchto ramien je nenáročný a je úplné pre každého. Splav sa dá opäť zorganizovať na 1 až 2 dni. Či už s našimi inštruktormi alebo sami s mapou v ruke sa preplavíte krásnymi zákutiami Maďarských ramien s množstvom menších či väčších hrádzok. Táborenie je možné v kempe Vadvíz, priamo na brehu ramena vo vlastných stanoch. Súčasťou výstroje je plastové kánoe, pádlo a záchranná vesta povinná pre každého neplavca či dieťa.

Cena: na vyžiadanie 

Doporučená výstroj: športové a voľné oblečenie, náhradná obuv, pokrývka hlavy, krém na opaľovanie, okuliare, dostatočné množstvo nealko tekutín, sprej proti komárom. V prípade nepriaznivého počasia, odporúčame tenký dlhý rukáv, nohavice a pršiplášť (poncho). Splavy sa organizujú v teplých mesiacoch (máj – september), preto berieme do úvahy len letné dažde.

Doprava: Individuálna alebo pre menšie skupiny (max. 8 osôb) je pripravený mikrobus (15 EUR/osoba), v prípade väčšieho počtu osôb zabezpečíme autobus. Cesta z Bratislavy trvá približne 40min. V prípade individualnej dopravy vám zašleme presné miesto stretnutia. 

 


Zážitok na Vianoce

Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu