Splav rieky Orava - Dovolenka na Orave

Splav rieky Orava organizujeme na úseku Dlhá nad Oravou až po kemping Gaceľ pri Dolnom Kubíne. Dĺžka úseku je 24 km a plaviť sa budete približne 5-6 hodín.Neopakovateľným zážitkom je pohľad na panorámu Oravského zámku. Ďalšou možnosťou je kratší (14km), ale o to atraktívnejší úsek z kempingu Gaceľ až po sútok s Váhom pri obci Kraľovany. Oba úseky sú splavné počas celej sezóny.
Splav Oravy je vhodný aj pre začiatočníkov bez predošlých skúseností i zdatnejších, ktorí ocenia krásy našej prírody, pre rodiny s deťmi, školy v prírode, firmy v rámci teambuildingových aktivít či firemných športových dní. Splavovanie je pre všetkých túžiacich po dobití energie, oddychu a zábave na vode.

Súčasťou výstroje je plavidlo (4-6 miestny nafukovací raft), pádlo a záchranná vesta povinná pre každého účastníka splavu.

Program - 1 deň
Možné etapy:
1.Dlhá nad Oravou - Oravský Podzámok / 2 hod
2.Dlhá nad Oravou - kemping Gaceľ, Dolný Kubín / 5-6 hod
3.kemping Gaceľ - Kraľovany / 3 hod

Doprava: Individuálna resp. pre menšie skupiny (do 7 osôb) zabezpečujeme mikrobusom. Pri väčšom počte organizujeme dopravu autobusom. Počas splavu si celú výstroj vrátane náhradného oblečenia veziete v lodi. Doprava osôb nie je v cene splavu.

Podrobný program si vyžiadajte na info@eurorafting.sk.

   

Orava - Región jedinečný nádhernou prírodou, známy zaujímavou históriou, výnimočný pestrou kultúrou a populárny výbornou gastronómiou. Krásne prírodné zákutia, ako stvorené pre horskú turistiku v Západných Tatrách (Roháčoch), cyklistiku aj vodné športy. Vyhliadkové plavby loďou po Oravskej priehrade. Unikátne vodné dielo Oravská priehrada ponúka možnosť kúpania, jachtingu či surfingu, tradičný splav na kanoe alebo nafukovacom člne po rieke Orava. Trasa splavu ide priamo popod Oravský hrad s úžasnou panorámou. Zima je tu stvorená nielen pre zjazdové a bežecké lyžovanie, ale aj skialpinizmus a freeride. K tomu všetkému ukážky kultúrneho dedičstva UNESCO, folklóru, remesiel, tradícií a ochutnávka tradičnej slovenskej kuchyne. Miesta ako múzeum Oravskej dediny Zuberec, Národné prírodné rezervácie Babia Hora, Veľký Choč či Juráňova Dolina treba určite navštíviť. S deťmi nesmiete vynechať možnosť previezť sa Oravskou lesnou železnicou či návštevou niektorého aquaparku na Orave. 


Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu