Splav Maďarských ramien

Maďarská časť ramennej sústavy je napájaná priamo zo starého koryta Dunaja a pretkáva celú oblasť Szigetkoz nachádzajúcu sa medzi starým korytom a Mošonským Dunajom.

Ramenná sústava ponúka unikátny vodácky zážitok v lone neporušenej prírody, v prostredí zachovaných lužných lesov. Vďaka Schengenu dnes štátna hranica nepredstavuje pre vodákov žiadny problém, takže si môžu maďarské ramená vychutnať každý prípadne v kombinácii aj so starým korytom Dunaja.

Bludisko ramien umožní aj splav po okruhu so štartom a cieľom na rovnakom mieste. My zvyčajne začíname aj končíme v kempe Vadviz pri Dunakiliti.

Splavy organizujeme na 3-4 hodiny alebo celý deň. Vyskúšať môžete aj 2 dňový splav. Tento je však vhodný pre dobrodružnejších vodákov, nakoľko sa tu nenachádzajú žiadne oficiálne táboriská či možnosti stravovania. Počas splavu môžete využiť služby našich inštruktorov (odporúčame) alebo sami s mapou v ruke sa preplavíte krásnymi zákutiami Dunajských ramien s množstvom menších či väčších hrádzok. Súčasťou výstroje je laminátové kánoe, pádlo a záchranná vesta povinná pre každého neplavca či dieťa a plastový sud na suché veci. 

Cena: na vyžiadanie 

Doprava: Individuálna. Cesta z Bratislavy trvá približne 40min. Spolu s ponukou vám zašleme presné miesto stretnutia s ďalšími inštrukciami. 

Detailnú ponuku si vyžiadajte na info@eurorafting.sk 


Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu