Rafting v Rakúsku - Rafting na rieke Salza - Víkend v Rakúsku

Rieka Salza v Hochschwábskych Alpách je obľúbená rakúska rieka s nádhernou scenériou, krásnym kaňonom a nachádza sa len 250 km od Bratislavy. Na splav máte k dispozícii šesťmiestne nafukovacie člny a sprevádzať vás budú skúsení inštruktori raftingu. Rafting začína pri obci Wildalpen trvá cca 3-4 hod podľa vodného stavu a ukončenie je pri obci Palfau. Rieku Salza je možné splavovať počas celej sezóny. Ideálne podmienky sú však ako na väčšine rieke na začiatku leta tzn. máj a jún.

Po raftingu s nami absolvujete výlet k vodopádom Wasserlochklamm, ktoré pozostávajú z 5 menších vodopádov a spoločne dosahujú dĺžku 152 m. Vstupnou bránou do tiesňavy je oceľovo - lanový most dlhý 65m, pod ktorým sa budeme počas raftingu plaviť. .

Náš zájazd začína odchodom zo Slovenska zvyčajne v piatok v poobedňajších hodinách. Štandardný program zahŕňa 2x rafting na rieke Salza a výlet k vodopádom Wasserlochklamm. 

17. - 19. jún 2022 

Dovolenka v Rakúsku

Ubytovanie v kempe vo vlastnom stane, ubytovanie v apartmáne za príplatok 30 EUR/osoba/noc.

Cena zahŕňa: zapožičanie kompletnej vodáckej výstroje (pádlo, neoprén, neoprénové ponožky, záchranná vesta, vodácka bunda, prilba), miesto v 6 miestnom rafte, certifikovaný inštruktor, všetky miestne poplatky za rafting, sprievodcovské služby počas turistiky, ubytovanie v kempe vo vlastnom stane (2 noci).

Cena nezahŕňa: vstupné k vodopádom 7,50 EUR/osoba, parkovné 7 EUR/vozidlo/deň.

Ubytovanie: detailnú ponuku zašleme e-mailom.

Doprava: individuálna, zahŕňa aj presuny v rámci raftingu a lokálnych výletov. 

  


Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu