Rafting na rieke TARA v Čiernej Hore

Kaňon, ktorým preteká Rieka Tara, je pýchou Národného parku Durmitor v Čiernej Hore a je vyhľadávaným rajom všetkých nadšencov kvalitného raftingu. Splavovanie najdlhšieho kaňonu Európy a druhého najväčšieho kaňonu sveta, hneď po svetoznámom Grand Canyone v štáte Arizona v USA, trvá obvykle 2 dni. Oblasť rieky Tara je veľkým prírodným bohatstvom neveľkej Čiernej Hory vďaka bujným lesom, dych vyrážajúcim prírodným zákutiam a priezračnej vode. Práve pre svoju čistotu a kvalitu vody, je rieka Tara zaradená medzi chránené biosférické rezervácie sveta. Jej prúd sa ženie asi 40-timi kaskádami, z ktorých najznámejšie sú Djavolje lazi, Sokolovina či Bijeli kamen.

Osviežujúci rafting na rieke Tara jednoducho nemôže sklamať.

Medzi prameňom a ústím rieky Tara je 144 kilometrový tok. Spolu strávime na rieke takmer 100km. Rieka mení svoj character pozdĺž celého svojho toku na pokojnú, inokedy na divokú, širokú, až po najužšie úseky. Väčšina toku rieky je v Čiernej Hore, iba posledných pár kilometrov tečie Tara Bosnou a Hercegovinou. Rieka končí spojením Tary s Pivou začína rieka Drina.

Súčasťou programu je aj prehliadka mesta Sarajevo..

Program Klasik: 5 dní/4 noci (Str - Ne)        450 EUR/osoba 
3 dni rafting na rieke Tara
1 deň výlet do Národného parku Durmitor 
Prehliadka Sarajeva
Ubytovanie v chatkách
Polpenzia

Rafting na rieke Tara v Čiernej Hore 2022

Cena zahŕňa: 4 krát ubytovanie s polpenziou, doprava mikrobusom, zapožičanie kompletnej vodáckej výstroje (pádlo, neoprén, neoprénová obuv, záchranná vesta, vodácka bunda, prilba), certifikovaného inštruktora v rafte, všetky miestne poplatky za rafting, sprievodcovské služby počas turistiky a miestnych výletov, vstupné (60 EUR) na rieku Tara a do Národného parku Durmitor.

Cena nezahŕňa: poistenie (16 EUR/osoba).

Doprava je zabezpečená minibusom (odchod z Bratislavy v stredu v ranných hodinách, návrat v nedeľu v podvečer).

LETECKY: Budapešť - Sarajevo - Budapešť. Cena letenky už od 90 EUR. V rámci zájazdu zabezpečíme lokálny transfer z/na z letisko Sarajevo a počas celého nášho programu. Cena programu s lokalnou dopravou (bez letenky) 380EUR. 

Podrobný program si prosím vyžiadajte na info@eurorafting.sk


Pozrite si našu ďalšiu skvelú ponuku:

Slovinsko - Dovolenka a rafting v Julských Alpách
Taliansko - Objavte rafting vo Val di Sole
Rakúsko - Rafting a zábava na rieke Salza
Slovensko - Rafting pod Kriváňom


Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu