Tipy na darčeky, ktoré nezapadnú prachom

20.11.2020 00:00:00 komentárov

Tipy na darčeky, ktoré nezapadnú prachom

Mnoho z nás premýšľa ako potešiť svojich známych, či rodinu nejakým super darčekom, k narodeninám, meninam alebo na rozlučku so slobodou. Nikto nemá rád zbytočné vyhadzovanie peňazí. Asi najdôležitejšie je aby kúpený darček priniesol naozaj aj skvelý zážitok. Určite poznáte ten počiatočný stres už pri samotnom výbere správneho darčeka. 

Ideálnym riešením by tam mohol byť darčekový poukaz a obdarovaný už sám uzná za vhodné ako ho využite. Ale skúsili ste už niekedy darovať zážitok?

Práve pre vás máme 5 tipov na darček!

Čo tak splav na kánoe alebo rafting na divokej rieke? Chcete niečo adrenalínovejšie? Pre tých tu máme Canyoning alebo ZipLine.

Vyberáme tak našich top 5 nápadov na darček – zážitok.
Splav Prielomu Hornádu v Slovenskom raji – nenáročná rieka Hornád ponúka výhľady z raftového člna aké z turistického chodníka neuvidíte.
Splav Malého Dunaja – vodácka klasika pri Bratislave, ktorá nikdy nesklame.
Škola kajaku – Stále Vás „otravuje“ so slovami „raz by som to chcel skúsiť“. Doprajte mu/jej to.
Canyoning v Slovinsku – Skákanie, šmýkanie, plávanie v horskom vodopáde. Ešte ste o tom nepočuli? Týmto darčekom určite zabodujete.
ZipLine v Slovinsku -  ZipLine je jazda na oceľovom lane zavesenom ponad údolie... Šokovaní, už len z tohto popisu? Realita je ešte lepšia.

Komentáre

Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu