ZAŽITE DOBRODRUŽSTVO S VESNOU, BOHYŇOU RIEČNOU ČI LESNOU.

04.04.2022 17:01:20 komentárov

ZAŽITE DOBRODRUŽSTVO S VESNOU, BOHYŇOU RIEČNOU ČI LESNOU.

ZAŽITE DOBRODRUŽSTVO S VESNOU, BOHYŇOU RIEČNOU ČI LESNOU.
Akcia v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom. www.krajzazitkov.sk

Zahájte s nami vodácku sezónu na prvom jarnom splave hneď na 3 riekach naraz - na Váhu, Malom Dunaji a Dunajských ramenách. Vyberte si jednu z nich a zapádlujte si za dobrodružnými zážitkami podľa toho, či vás lákajú zážitky na divokej, alebo pokojnejšej vode.

Prvý z troch úsekov dostal názov „Na pokojných vodách s Vesnou.“ Začína sa pri Vodnom mlyne v Tomášikove a končí sa v obci Jahodná. „S Vesnou vodnou cestou“ sa účastníci splavu vydajú splavovať Dunajské ramená.

Trojhodinová Cesta sa začína vo Vojke nad Dunajom a pokračuje cez Gabčíkovo späť do Vojky.

Tretia z ponúkaných vodáckych trás sa nazýva Vesna, voda besná. Na rieke Váh sa celodenný splav začína v Sokolovciach a končí sa v Hlohovci.

V sobotu 30.4.2022 o 9:00

Lístky si kúpite už teraz na https://www.krajzazitkov.sk/sk/vesna/index

Za spoluprácu ďakujeme Trnavský samosprávny kraj, OOCR - Žitný ostrov - Csallóköz, Rezort Piešťany, Matúšova zem - Mátyusföld, Vodné túry - Vizitúrák, Eurorafting - rafting a splavy riek a Banana Tour

#trnavskykrajzazitkov #krajzazitkov #experiencetrnavaregion #slovakiatravel #carovneslovensko #bestofslovakia #beautifulslovakia #tipnavylet #kamnavylet #vah #malydinaj #dunajskeramena #splav #vesnavodabesna #svesnounavodu

Komentáre

Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu