Spoločne zachráňme cestovný ruch

15.04.2020 12:15:31 komentárov

Všetci sme sa ocitli v neočakávanej situácii spôsobenej pandémiou COVID-19, ktorá zasiahla a obmedzila život každého z nás. Uzatvorenie hraníc, nemožnosť vstupu do mnohých krajín sveta, či odopieranie si aktivít, ktoré milujeme, sme si donedávna nedokázali ani predstaviť. Táto bezprecedentná situácia je pre nás všetkých veľkým šokom, ale musíme jej čeliť a veríme, že ju spoločne zvládneme.

Veľká časť financií, ktoré sme od vás za zájazdy prijali, bola poslaná do zahraničia ako predplatba za zľavy za včasný nákup, ktoré sme od ubytovacích zariadení dostali A, žiaľ, v tomto reťazci nám, vzhľadom na to, že celý svet je v krízovom stave, spätne tieto financie naši partneri dnes nevrátia, ale nechávajú nám možnosť ich čerpať v rovnakej hodnote aj v budúcom roku.

Aktuálny stav vnímame ako naozaj mimoriadnu a vážnu situáciu, v ktorej nevieme čo bude a snažíme sa vyberať tie najlepšie riešenia zo všetkých zlých riešení.

Môžeme vás však uistiť, že o svoje peniaze v žiadnom prípade neprídete. Aktuálne čakáme na legislatívne upresnenie vlády SR a následne parlamentu, ktoré dá právny rámec a usmernenie k aktuálnym bezprecedentným situáciám, ktoré opatrenia proti šíreniu vírusu prinášajú a nie sú popísané v žiadnom zákone.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť najvhodnejšie riešenie. Jedna z alternatív je aj domáci cestovný ruch. V ponuke mame množstvo zaujímavých programov, ktoré postupne rozširujeme. https://eurorafting.sk/dovolenka-na-slovensku-1

Veľmi si vážime vašu dôveru a preto vás prosíme o trpezlivosť a ľudský prístup, ktorý zohráva kľúčovú rolu v tejto krízovej situácii, v ktorej sme sa nedobrovoľne všetci do jedného ocitli. Prosíme vás, aby ste nám dali priestor a čas na riešenie urgentných situácií, ktoré sa týkajú klientov s najbližšími termínmi. Všetci sme sa dnes ocitli pred novou a zatiaľ nepoznanou skúsenosťou.

V skratke, zájazdy zatiaľ nerušíme. Naša sezóna by mala začať na konci mája kedy máme prvé turnusy.

Teraz vás však prosíme o maximálnu zhovievavosť a trpezlivosť, nakoľko situácia je veľmi neprehľadná, dynamicky sa vyvíjajúca a zatiaľ nik netuší ako dlho bude trvať. Snažíme sa myslieť pozitívne a veríme, že vaše vytúžené letné dovolenky si budete môcť užiť tak, ako ste si ich vysnívali.

Či už zmenu termínu, lokality alebo aktivít bude možné upraviť bez poplatku až do konca septembra 2020 prípadne podľa potreby až do 2021.
Týmto krokom nám v tejto ťažkej situácii veľmi pomôžete, keďže aj náklady na prípravu novej sezóny boli vysoké. Už teraz Vám môžeme prisľúbiť, že sa stanete našim top klientov, ktorým v budúcnosti ponúkneme výrazne zľavy.

Ďakujeme za pochopenie a veľmi si vážime prístup podporu našich klientov v týchto časoch. Všetkým vám želáme pevné zdravie a pevnú vôľu zvládnuť túto nepríjemnú situáciu.

Team eurorafting

 

Komentáre

Zažime spolu adrenalín na vode!

Po odoslaní údajov vám vypočítame celkovú cenu zájazdu a budeme vás kontaktovať.
Táto objednávka nie je záväzná.

Vaše údaje

Objednávka zájazdu